Головна » 2016 » Квітень » 22

«Азбука безпечної поведінки» (Кегичівський ДНЗ№2)

22.04.2016р. З 18 по 22 квітня 2016 року в закладі проведено тиждень знань з безпеки життєдіяльності. Протягом тижня проводились дидактичні ігри, заняття та розваги, що розширювали знання дітей про безпеку й захист власного життя.

22 квітня в ДНЗ пройшов День цивільного захисту, під час якого діти узагальнили всі знання по охороні безпеки життєдіяльності, здобуті під час усіх раніше проведених тижнів безпеки (правила дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки вдома та інших місцях, важливість дбайливого ставлення до власного життя і здоров'я ). В рамках Дня ЦЗ було проведено навчальну евакуацію з метою навчання дітей правильної поведінки в надзвичайних ситуаціях та виховання відповідальності.

... Читати далі »

Переглядів: 155 | Додав: kris | Дата: 22.04.2016 | Коментарі (0)

«Квітуча галявина» (Кегичівський ДНЗ№2)

22.04.2016 року. Сьогодні під час прогулянки діти старшої групи закріпили  характерні особливості весни, вміння спостерігати за об'єктами природи - золотистими кульбабами, комахами, милуватися природою - квітучої галявини; закріпили правила поведінки в природі; активізували в мові дітей словосполучення - «квітуча галявина», «золотавий килим»; продовжувати закріплювати вміння складати описові розповіді про об'єкт природи, вживаючи в мовленні прості і складні поширені речення; закріпили вміння грати в ігри:  «Вітерець і кульбаби», «Подоляночка».

... Читати далі »

Переглядів: 163 | Додав: kris | Дата: 22.04.2016 | Коментарі (0)