Головна » 2017 » Лютий » 16

16.02.2017р. Сьогодні під час заняття з ознайомлення з природним довкіллям діти середньої групи закріпили назви кімнатних рослин (хлорофітум, пеларгонія); узагальнили знання про будову квітки, про їх відмінності між собою; формували уявлення про роль кімнатних рослин у житті людини; розвивали зв’язне мовлення; виховували любов та бережливе ставлення до кімнатних рослин, бажання доглядати за ними.

Переглядів: 132 | Додав: kris | Дата: 16.02.2017 | Коментарі (0)

15.02.2017р. Сьогодні відбулося свято «Стрітення» за участі дітей старшої групи «Віночок». Метою виховного заходу було розширення знань дітей про особливості відзначення свят за народним календарем в Україні, розвиток пізнавальних інтересів дошкільників, сприяння відродженню звичаїв та обрядів нашого народу. Свято розпочалося із розповіді вихователя про традиції Стрітення, виконання старовинного обряду запалення свічки, яка має рятувати від блискавки та грому, усього недоброго і злого. Після цього діти із задоволенням пограли із основними персонажами свята – Зимою та Весною і отримали позитивний заряд енергії та бадьорості. Як відомо, за народним звичаєм люди вірили, що жайворонки несуть на своїх крилах золоті ключі, якими зиму замикають і відмикають літо, тож Весна пригощала печеними жайворонками дітей.

... Читати далі »

Переглядів: 148 | Додав: kris | Дата: 16.02.2017 | Коментарі (0)

16.02.2017р.З метою сприяння поширенню та впровадженню в практику кращого досвіду роботи вихователів ДНЗ, ефективних форм і методів інноваційних технологій навчання та виховання підростаючої особистості, виявлення та підтримки творчої праці вихователів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків на базі Кегичівського ДНЗ №2 (я/с) відбувся конкурс «Кращий вихователь 2017 року». У конкурсі брали участь 4-и педагога: Федоренко Н.Є., Федоренко В.Є., Кандиба Н.А., Чумак М.І.. Педагогічне випробування проходило в шість етапів: кожен учасник надав на розгляд журі пакет матеріалів з власного досвіду роботи, виконав тестові завдання з фаху та методики дошкільного виховання, презентував авторський наочний посібник, було організовано проведення майстер-класу з образотворчого мистецтва «Умілі ручки». ... Читати далі »

Переглядів: 137 | Додав: kris | Дата: 16.02.2017 | Коментарі (0)