Головна » 2018 » Жовтень » 12

12.09.2018 року..Сьогодні діти старшої групи разом з вихователем Федоренко В.Є., здійснили осінню екскурсію в природу рідного краю. Під час екскурсії діти формували систему духовних цінностей, тим самим, вихователь викликала у дітей почуття любові до краси рідної природи восени, бажання милуватися нею, оберігати. Вчилися визначати, як краса природи впливає на емоційний стан людини. Діти роздивлялися кольори осені, прислухались до дерев, слухали шурхіт опалого листя, складали про нього міні-казочки, збирали букети і грали з різнокольоровими листочками. Багато позитивних емоцій отримали діти під час цієї екскурсії, поглибили свої знання і збагатили свою чуттєву сферу.
У жовтім листі всі алеї парку,
   А золото з дерев летить собі й летить…
А колір листя розмаїтий,
Теплом і сонечком зігрітий,
Бо осінь просто пречудова,
Щодня на осені обнова!

... Читати далі »

Переглядів: 102 | Додав: kris | Дата: 12.10.2018 | Коментарі (0)

27.09.2018 року. Відбулося свято, приурочене Всеукраїнському Дню дошкілля.
Наповнені любов’ю та щирими усмішками були вітання від маленьких вихованців ЗДО. У піснях та віршах вони подякували за щиру турботу своїм наставникам, побажавши їм посмішок, здоров’я та наснаги.
Вітаючи присутніх із цим торжеством, святкування якого уже стало доброю традицією, завідувач  Устименко К.Ю., наголосила, що нинішні урочистості – це ще одна можливість акцентувати увагу на важливості дошкільного виховання у формуванні особистості та подальшому житті дитини, показати творчий потенціал педагогів-дошкільників.
З вітальним словом виступила заступник голови Кегичівської селищної ради Лисенко О.М., яка привітала колектив із професійним святом та побажала усім успіхів, нових творчих звершень, невичерпної енергії та людської поваги. За багаторічну сумлінну ... Читати далі »

Переглядів: 125 | Додав: kris | Дата: 12.10.2018 | Коментарі (0)