Головна » 2017 » Лютий » 16 » Кращий вихователь 2017 року
12:32
Кращий вихователь 2017 року

16.02.2017р.З метою сприяння поширенню та впровадженню в практику кращого досвіду роботи вихователів ДНЗ, ефективних форм і методів інноваційних технологій навчання та виховання підростаючої особистості, виявлення та підтримки творчої праці вихователів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків на базі Кегичівського ДНЗ №2 (я/с) відбувся конкурс «Кращий вихователь 2017 року». У конкурсі брали участь 4-и педагога: Федоренко Н.Є., Федоренко В.Є., Кандиба Н.А., Чумак М.І.. Педагогічне випробування проходило в шість етапів: кожен учасник надав на розгляд журі пакет матеріалів з власного досвіду роботи, виконав тестові завдання з фаху та методики дошкільного виховання, презентував авторський наочний посібник, було організовано проведення майстер-класу з образотворчого мистецтва «Умілі ручки».

На святі були присутні та підтримали учасників конкурсу заступник селищного голови Кегичівської селищної ради–Лисенко Ольга Михайлівна.

Переможцем конкурсу визнано Федоренко Наталію Євгенівну - вихователя ІІ молодшої групи. Всі учасники конкурсу отримали скромні призи.

Переглядів: 115 | Додав: kris | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: