Головна » 2019 » Серпень » 23 » « Квітуча Україна!» (Кегичівський ДНЗ№2)
12:17
« Квітуча Україна!» (Кегичівський ДНЗ№2)

23 серпня 2019року в ДНЗ № 2 були проведені святкові заходи з нагоди Дня Державного Прапора та 28- річниці незалежності України.
Одним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Кожний народ, шануючи свою історію, шанує і свої святині. Без сумніву, державний синьо-жовтий прапор і є однією із найголовніших святинь нашого народу.
Педагоги разом з дітьми підготували і оформили виставку малюнків на тему: «Україна єдина». В своїх роботах вони передали повагу і любов до прапору та рідного краю, своєї держави. В усіх вікових групах були проведені тематичні міні - заняття на тему: «Моя країна – Україна».
Діти старшого дошкільного віку, взяли участь в урочистій ході у національному одязі та з прапорами в руках.
Проводячи такі заходи, педагоги нашого садочка прагнуть виховати маленьких патріотів України, плекають в них почуття любові до свого народу його культури, до рідної землі.
Рідна наша Україно! Земле люба і єдина, Тут Тарасові стежки, соловʼїнії пісні, Тут калина і верба, тут і радість і журба, Ніжне материнське слово і така чудова мова. Україно величава! Ти для нас – єдиний дім Волелюбна ти держава,
Розквітай на радість всім!


 

Переглядів: 12 | Додав: kris | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: