Головна » 2017 » Вересень » 20 » «Осінній Ярмарок»
14:14
«Осінній Ярмарок»

15.09.2017 року. Веселий осінній ярмарок кличе осінь на гостини до нашої великої родини! З давніх-давен в Україні пора збирання врожаю закінчується яскравими, багатими ярмарками. Землероби, народні умільці, крамарі виставляли і продавали кращі свої набутки. І чого тут тільки не було… Одні їхали, щоб продати, інші – купувати… Й обов’язково на ярмарку лунають українські пісні, танці, проводяться народні ігри.

От і в нашому садочку відбувся чудовий осінній ярмарок, на якому були представлені всі дари осені, а також святковий коровай, поробки з овочів та фруктів та інше. Справжнє свято вирувало в душі кожного маленького і дорослого. Діти раділи сонечку, жовтому листячку, творінням природи. Із захватом діти продавали та купували, були справжніми продавцями осіннього ярмарку. А чого тут тільки не було?!

На доброму ярмарку всі побували: одні продавали, інші купували, співали, сміялися та ще й танцювали. Щоб достаток і щастя не обминали жодної хати, щоб у кожну оселю завітала пісня і гарний настрій маленьких дошкільнят!

 

 

Переглядів: 136 | Додав: kris | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: