Головна » 2019 » Лютий » 19 » «Спільний семінар для вихователів ЗДО та вчителів початкових класів КЗ «Кегичівський ліцей» »
09:09
«Спільний семінар для вихователів ЗДО та вчителів початкових класів КЗ «Кегичівський ліцей» »

18.02.2019 року. З 14.02. по 15.02 2019 рік, відбувся спільний семінар для вихователів середніх та старших груп та вчителів початкових класів КЗ «Кегичівський ліцей» на тему: « Забезпечення наступності з формування життєвої компетентності дошкільника в умовах упровадження освітньої програми «Впевнений старт» та Державного стандарту в Новій українській школі». Вчителі початкових класів відвідали заняття із старшими дошкільниками яке провела вихователь, Федоренко Н.Є., а вихователі закладу дошкільної освіти мали можливість переглянути відкриті уроки в перших класах, проведені вчителями Верхогляд С.І., Дворецька Л.В., метою яких було забезпечення наступності та перспективності в роботі між дошкільною та початковою ланками освіти.
В ході дводенного семінару обговорювалися різні форми й методи роботи щодо гармонійного розвитку особистості в період дошкільного віку та старту Нової української школи. Презентували свої виступи вихователь-методист ЗДО, Подчерніна Н.С, та заступник директора з навчально-виховної роботи, Рубан Т.І., щодо особливостей освітніх програм в рамках нових Державних стандартів дошкільної та початкової ланок освіти.


 

Переглядів: 65 | Додав: kris | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: