Головна » 2019 » Квітень » 19 » Тиждень безпеки дитини
11:23
Тиждень безпеки дитини

19.04.2019 року.  З метою практичного закріплення дітьми, відповідно до їх вікових категорій, теоретичних знань, умінь та навичок з питань безпеки життєдіяльності та основ здоров'я, та вміння чітко діяти у разі загрози або виникнення надзвичайних, несприятливих побутових або нестандартних ситуацій в ДНЗ  був проведений «Тиждень безпеки дитини» у період з 15.04. 2019 р. по 19.04.2019р.
Під час проведення занять вихователі навчали дітей способам регулювання власної поведінки в довкіллі, серед людей, предметів, в умовах стихійних природних явищ. Відвідали пожежну частину де мали змогу ознайомитись не лише теоретично з засобами гасіння пожежі, а й практично спробували відобразити дії пожежників. Під час навчально-виховного процесу педагоги використовували в роботі з дітьми дидактичні ігри: «Їстивне і неїстивне», «Що росте у лісі», «Гараж», «Транспорт»; художнє слово та вивчення віршів з дітьми: О. Братчука «Правила дорожнього руху для дітей», А. Пархоменко «Хто у нас на вулиці головний», М. Познанської «Постовий», В. Паронова «Маленький мандрівник», В. Паронова «Світлофор», І.Донець "Жаринка", казка "Довірливий їжачок".
В роботі з батьками було проведено виставку пам'яток для батьків:
«Ваші дії у надзвичайних ситуаціях», «Сигнал УВАГА ВСІМ!» та папок пересувок: «Дитина одна вдома», «Дітям та дорослим – про правила дорожнього руху», «Безпека в побуті».  Консультації для батьків: «Дитячі страхи та їх профілактика», «Чи дозволяти дитині дивитися телевізор».


 

Переглядів: 39 | Додав: kris | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: