В нашому садочку функціонує 4 вікові групи.

Картинки по запросу мережа закладу днз

Група раннього віку "Дзвіночки" (від 2 до 3 років) 

Ця група дітей самих найменших вихованців в ДНЗ.  Ранній вік – особливий період дитинства, коли кожний день має велике значення в розвитку малюка. Вихователі групи здійснюють особистісно – орієнтований підхід для створення найкомфортніших умов для кожної дитини.

 

Молодший дошкільний вік "Ромашки" (від 3 до 4 років) - Робота в групі спрямована на всебічний гармонійний розвиток дитини. Дуже велика увага приділяється фізичному розвитку дошкільнят. Створені всі умови, щоб діти навчалися, розвивалися і зміцнювали свій організм.

 

Середній дошкільний вік "Калинки" (від 4 до 5 років) - В груповому приміщенні цієї групи завжди панує затишок, адже вихователь підтримує ідею родинного виховання, тісно співпрацює з батьками, втілюючи в життя принцип інтегративності в системі дошкільної освіти.

 

Старший дошкільний вік "Віночок" (від 5 до 6 (7) років) - Діти цієї групи уміють старанно працювати, завзято гратися, впевнені у собі. Цьому сприяють заняття .  А ще знають про все на світі. А як же інакше, адже виховують їх талановиті, досвідчені педагоги, які спрмовують свою роботу з дітьми на пріорітетний напрямок художньо-естетичний.