Устименко Кристина Юріївна -
ДИРЕКТОР КЗ "Кегичівського ЗДО №2"

Педагогічний стаж – 17 років, у 2008 році закінчила ХДПУ ім Г.С.Сковороди за фахом "Вихователь дитячого садка, вчитель логопед".

А вже у 2009 році закінчила ХДПУ ім Г.С.Сковороди за фахом "Викладач дошкільної педагогіки і психології у вищих навчальних закладах"

З 2004 року почала свою кар’єру музичним керівником у Кегичівському ДНЗ № 1(ясла-садок) смт.Кегичівка

З 2010 року переведена на посаду завідувача Кегичівського ДНЗ №2 (ясла-садок) смт.Кегичівка


 

 

 

 
 • «Ми маємо справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в житті, - з людиною.

  Від нас, від нашого вміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить її життя, здоров'я, розум, характер, воля, громадянське й інтелектуальне обличчя, її місце і роль у житті, її щастя»

  В.О.Сухомлинський

   

            У сучасних умовах розвитку суспільства висуваються досить високі вимоги до професійно-управлінської компетентності завідувача дошкільного навчального закладу, його педагогічної майстерності, психологічної грамотності, здатності оптимально реалізовувати управлінські функції, самостійно розв’язувати різноманітні завдання в нестандартних ситуаціях, ефективно взаємодіяти з учасниками педагогічного процесу. Це зумовлено такими основними чинниками, як зміна парадигми дошкільної освіти й орієнтація на освітні запити дітей і батьків, здійснення постійного освітнього маркетингу, формування позитивного іміджу дошкільного закладу, упровадження педагогічних та організаційно-управлінських інновацій. 

  Я часто чую запитання: "Чи легко бути завідувачем дошкільного закладу?" Відповідь проста - Не просто, тому що одна особа поєднує в собі виконання багатьох функцій. Я і адміністратор, і завгосп, і наставник і співробітник дошкільного закладу, який працює із дітьми та їхніми батьками, працівниками закладу. Постійно на видноті і під наглядом сотні зацікавлених очей.

  Завідувач ЗДО - взірець для наслідування своїми підопічними, від мого ставлення до роботи залежить і ставлення співробітників дошкільного закладу до педагогічного і виховного процесу.

  Забезпечуючи системну освітню та адміністративно-господарську роботу ДНЗ, усвідомлюючи свою роль у колективі, я як завідувач дошкільного закладу маю бути професійно компетентною із різних питань діяльності закладу:

  - вміти вибирати інформацію та структурувати її;

  - вміти прогнозувати шляхи розвитку закладу;

  - мобільно реагувати на ситуацію, приймати відповідне рішення;

  - приймати нетрадиційні управлінські рішення;

  - прораховувати наслідки виконання ухвалених управлінських рішень.

  Компетентність керівника ДНЗ є сукупністю необхідних для ефективної професійної діяльності системних науково-філософських, суспільно-політичних, психолого-педагогічних, предметних та соціально-функціональних знань і умінь, відповідних особистісних якостей.

  Робота з документами: Про документування управлінської інформації — мовою закону